قیمت صندلی پلاستیکی کودک بدون دسته

صندلی پلاستیکی کودک

صندلی پلاستیکی کودک بدون دسته با قیمت مناسب به عزیزانی که دنبال یک جنس خوب با قیمت مناسب هستند عرضه می شود. امیدواریم توانسته باشیم انتظارات شما عزبزان را برآورده کنیم.

صندلی پلاستیکی کودک

ویژگی‌های صندلی پلاستیکی کودک با کیفیت

از لحاظ تاریخی صنعت پلاستیک از شدت رشد بسیار سریعی برخوردار بوده است.

اگر چه پلاستیک‌های مصنوعی از اواخر قرن نوزدهم به فراوانی به بازار راه پیدا کرده‌اند ولی در حقیقت این صنعت با پایان جنگ جهانی دوم و ورود مواد اولیه پترو شیمی نسبتا ارزان به بازار، رشد کرد و ما را با عنصر کنونی به عصر پلاستیک‌ها آشنا کرد.

رهنمود ساخت و سرعت رشد این صنعت بیشتر از صنایع دیگر می‌باشد که این امر خود بخاطر مزایای فناوری‌های جدید و دخالت دادن پارامتر‌های اقتصادی در جایگزین کردن پلاستیک‌ها به جای موادی مانند فلز، شیشه، چوب، سرامیک، و غیره است.

صندلی پلاستیکی کودک

در حال حاضر با توجه به پیشرفت‌های جدید در صنایع خودروسازی و یا لوازم خانگی قطعات پلاستیکی به خاطر کاهش وزن و افزایش بازدهی سوخت، جایگزین بسیار مناسبی برای قطعات فلزی در این دسته از تولیدات شده‌اند.

از مثال‌های متعدد دیگری که در تصدیق این امر می‌توان اشاره کرد این است که امروزه انواع پلاستیک‌های پلیمری در بازار در حدود ۷۰% آن‌ها مختص با چهار گروه pvc.pe.pp.ps می ‌باشد.

برای تولید این چهار زمینه‌ی کالایی رقابت زیادی بین شرکت‌های شیمیایی مطرح، وجود دارد.

[highlight-red bcolor=”blue” align=”right” ]هیراد پلاست تنها مرکز عرضه مستقیم میز و صندلی پلاستیکی به قیمت کارخانه[/highlight-red]

با توجه به قیمت کالاهای پلاستیکی عرضه شده به بازار رقابت شدیدی بین تولید کنندگان وجود دارد.

در مواردی نیز پلاستیک‌های خاصی فقط توسط یک یا دو تولید کننده تولید می‌شود و از این میان جنبه رقابتی از بین می‌رود.

سهم قابل توجه پلاستیک‌ها در ارتقاء سطح استاندارد کیفی زندگی تبیین نشده است با این حال در بسیاری از زمینه‌ها مواد پلاستیکی مدتی است جایگاه مناسب خود را در بازار یافته است که از جمله‌ی آن‌ها می‌توان به صنعت برق اشاره کرد که ترکیب خواص عالی عایق بودن و دوام و دیر سوز بودن به انواع مختلف دو شاخ سرپیچ لامپ، عایق سیم ها و کابل ها منتهی شده است.

صندلی پلاستیکی کودک

اگر بخواهیم فهرستی از کاربرد پلاستیک‌ها را نام ببریم می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

 1. کاربرد خواص (پیزوالکتریک و پیروالکتریک و ینلیدن فلوئورید) در بلند گوها و آشکار سازی صدا
 2. در ساختمان سازی پلاستیک‌ها استفاده وسیعی دارند. مثل لوله آب فضلاب، لایه‌های ضد رطوبت، کفپوش‌ها، عایق کاری، تزئین دیوار  و …
 3. در موارد بسته بندی مثل بطری‌ها
 4. مبلمان و لوازم خانگی اداری
 5. وسایل حمل و نقل ترابری آبی و هوایی مثل قایق‌ها و هواپیماها
 6. تجهیزات صنعتی مثل لوله‌های صنعتی پمپ‌ها و شیرها و شیشه اتاق‌های کنترول که از موادی همچون PTFE-PVC استفاده می‌شود.
 7. صنایع عکاسی
 8. تجهیزات پزشکی
 9. استفاده ار فیلیم پلاستیک  جهت کاغذ چاپی
 10. صنایع تولید کفش
 11. لباس‌های زمستانی

البته این موارد تنها برخی ار کاربردهای عمده مواد پلاستیکی است.

صندلی پلاستیکی کودک

می ‌توان گفت که علت رشد چشمگیر استفاده از پلاستیک در جوامع امروز بشر بخاطر وجود قابلیت‌های این ماده است که ما در زیر به چند مورد از این قابلیت اشاره خواهیم کرد:

 1. افزایش شناخت خصوصیات و توانایی‌های مواد پلاستیکی
 2. قابلیت روبه رشد پلاستیک‌ها به واسطه ظهور مواد جدید
 3. کاهش مداوم هزینه مواد اولیه پلاستیک نسبت به هزینه مواد رایج دیگر
 4. پایین بودن هزینه حمل و هزینه تولید و  …

صنعت پلاستیک یک صنعت تکامل یافته است که در آینده رشد زیادی به وضعیت اقتصادی جهان می‌بخشد.

اما با همه‌ی این مزیت‌ها پلاستیک‌ها در مرحله تجزیه در محیط زیست یک مشکل برای محیط زیست بشمار می‌روند.

باید گفت که صنعت پلاستیک برای کوکان نیز بسیار خوب است زیرا امروزه انواع و اقسام اسباب بازی‌های جذاب و زیبا برای کودکان در بازار وجود دارد که همگی از جنس پلاستیک هستند که دیدنشان هر کودکی را به وجد می ‌آورد و اما یکی دیگر از ابزار پلاستیکی که امروزه بسیار پرکاربرد است صندلی پلاستیک کودک است که کودک بخاطر مزایایی که دارد در مهد کودک‌ها و پیش دبستانی‌ها و حتی در منازل برای کودک نسبت به صندلی‌های چوبی وفلزی ترجیح داده می‌شود.

صندلی پلاستیک کودک دارای تنوع در رنگبندی و طرح هست که برای کودکان بسیار زیبا جلوه می‌کند همچنین بخاطر سبکی و حمل راحت  برای کودکان امن‌تر از صندلی‌های دیگر است.

صندلی پلاستیکی کودک

پخش کلی صندلی کودک

شرکت ما بصورت مستقیم با بزرگترین و مطرح ترین تولید کننده‌های کشور در ارتباط است و در زمینه پخش صندلی پلاستیک کودک فعالیت دارد و شما از هر طرح، رنگی و مارکی که بخواهید براحتی می‌توانید با ثبت سفارش آن را هر کجا که هستید تحویل بگیرید.

قیمت صندلی پلاستیکی در انواع صندلی پلاستیکی بدون دسته و دسته دار در این مجموعه فروش، ارزانترین و اقتصادی ترین قیمت ممکن می باشد.

صندلی پلاستیکی کودک

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *