گلدان پلاستیکی کشاورزی چهارگوش | فروش گلدان پلاستیکی (قیمت + خرید)


گلخانه ها بهترین مکان برای تسکین اعصاب و آراش روحی است. از این رو نگهداری از گل و گیاهان در یک بستر مناسب می تواند مهم ترین کاری باشد که در برابر این حس برای گلخانه خود انجام دهیم. یکی از بهترین محصولاتی که می توانید در گلخانه خود در انواع طرح و رنگ های مختلف داشته باشید، گلدان پلاستیکی گلخانه ای است. این گلدان‌ها با قیمت بسیار مناسبی که دارند، بهترین انتخاب برای افرادی هستند که قصد دارند با هرینه ای بسیار مناسب تعداد بسیاری از انواع گلدان‌های پلاستیکی ارزان را برای خود داشته باشند. از این رو در این مطلب قصد داریم در کنار یک دیگر به تمامی اطلاعات پیرامون گلدان پلاستیکی کشاورزی چهارگوش پلاستیکی ارزان قیمت بپردازیم. با ما همراه باشید.

سایز بندی گلدان پلاستیکی کشاورزی چهارگوش

همان طور که می دانید، گلدان پلاستیکی کشاورزی چهارگوش از شماره 3 شروع شده تا شماره 14 ادامه پیدا می کند. البته این ارقام نشان دهنده سایز ابعاد آن نیست و هر کدام با توجه به شماره ای که دارند، سایزهای مختلفی را برای خود دارند. در این قسمت به معرفی سایز آن ها می پرداریم.

گلدان شماره 6

گلدان شماره 6 دارای دهانه 6 سانتی متری و ارتفاع 5 تا 5/5 سانتی متری است که معمولا گیاهانی مانند کاکتوس در آن کاشته می شود.

گلدان شماره 9

گلدان شماره 9 دارای دهانه 9 سانتی متری و ارتفاعی حدودا 8 تا 5/8 سانتی متری دارد. این گلدان معمولا مناسب کاشت بنفشه های آفریقایی است.

گلدان شماره 10

این گلدان پلاستیکی دارای دهانه 10 سانتی متری و ارتفاعی بین 8 تا 10 سانتی متر است. معمولا گل‌هایی که ریشه طویلی ندارند در این گلدان‌ها کاشته می شوند.

گلدان شماره 12

گلدان‌های شماره 12 دارای دهانه 12 سانتی متری و ارتفاعی 5/9 تا 11 سانتی متری دارند. این گلدان‌ها بیشتر برای کاشت پیاز یا نشا گیاهان استفاده می شود.

گلدان شماره 14

گلدان شماره 14 که بیشتر برای گیاهان یک ساله مورد استفاده قرار می گیرد، دارای دهانه 14 سانتی متری و ارتفاع 10 الی 11 سانتی متری است.

گلدان شماره 19

گلدان‌های شماره 19 برای گیاهانی استفاده می شود که قصد دارند زندگی دائمی درون این گلدان‌ها داشته باشند. دهانه این گلدان 19 سانتی متر و ارتفاع آن نیز حدود 15 سانتی متر است.

گلدان سطل 4

این گلدان‌ها جزء دسته گلدان‌های بزرگ محسوب می شود که برای کاشت گیاهانی مانند سنسوریا از آن‌ها استفاده می شود. این گلدان دارای دهانه 20 سانتی متری و ارتفاعی 18 سانتی متری است.

گلدان سطل 7

این گلدان نیز در دسته گلدان‌های سایز بزرگ گلخانه ای قرار می گیرد که مناسب برای کاشت گیاهانی با ریشه عمقی است. دهانه این گلدان 23 سانتی متر و ارتفاع آن 5/21 سانتی متر است.

گلدان پلاستیکی کشاورزی چهارگوش ارزان

خرید گلدان پلاستیکی گلخانه ای ارزان می تواند تجربه یک خرید بسیار دلچسب برای ما باشد، علی الخصوص زمانی که این گلدان بسیار با کیفیت باشد. هیراد پلاست اولین تولید کننده و عرضه کننده انواع گلدان‌های پلاستیکی گلخانه ای است که با قیمتی بسیار ارزان آن‌ها را برای فروش عرضه می کند.

علت پایین بودن قیمت این گلدان‌ها نیز به علت حذف شدن واسطه ها است. زمانی که واسطه ها تا حد امکان در این بین حذف شوند و گلدان‌ها به صورت مستقیم عرضه شوند قیمت بسیار مناسبی نسبت به دیگر زمان‌هایی که واسطه ها برای فروش این محصول وارد عمل می شوند به خود می گیرند.

پس با انتخاب هیراد پلاس برای خرید گلدان‌های پلاستیکی گلخانه ای خود می توانید در بودجه خود صرفه جویی بسیاری را به عمل بیاورید. کافیست تنها انتخاب کنید که کدام نوع گلدان را برای خود می خواهید و سپس آن را از طریق هیراد پلاست سفارش داده و در محل مورد نظر خود دریافت کنید.

خرید گلدان پلاستیکی کشاورزی چهارگوش

اگر احتیاج به یک گلدان پلاستیکی گلخانه ای با کیفیت دارید، می توانید آن را به راحتی توسط فروشگاه اینترنتی هیراد پلاست خریداری کنید. خرید اینترنتی این گلدان‌ها و قیمت مناسبی که با خود به همرا دارند همگی باعث شده تا شما با انتخاب هیراد پلاست در وقت و هزینه های خود صرفه جویی را به همراه داشته باشید.

شما می توانید این گلدان ها را در تعداد بسیار بالا یا به صورت جزئی از هیراد پلاست خریداری کرده و درب خانه خود تحویل بگیرید. شما همچنین می توانید دیگر گلدان‌ها مد نظر خود را نیز در کنار گلدان‌های پلاستیکی گلخانه ای از هیراد پلاست خریداری کنید.

مزایای خرید گلدان پلاستیکی گلخانه ای توسط هیراد پلاست این است که شما می توانید با قیمتی بسیار پایین گلدانی را برای خود داشته باشید که می تواند سالیان محل زندگی گل و گیاه شما باشند. همچنین نیازی نیست برای خرید این محصول مسافت بسیاری را صرف کنید تا به فروشگاه مد نظر برسید. کافیست تنها از تلفن همراه یا لپ تاپ خود برای ثبت سفارش استفاده کنید.

قیمت این محصول کاربردی

همان طور که از ابتدا بارها به این موضوع اشاره شد، گلدان پلاستیکی گلخانه ای دارای قیمت بسیار مناسبی است، البته در صورتی که هیراد پلاست انتخاب شما برای خرید این محصول باشد. هیراد پلاست با حذف واسطه ها توانسته قیمت خام را روی محصولات خود قرار دهد و همین موضوع باعث شده تا افراد اولین انتخاب خود را برای خرید گلدان‌های گلخانه‌ای خود، هیراد پلاست را قرار دهد.

اگر شما نیز می خواهید در هزینه های خود صرفه جویی کرده و گلدانی را برای خود خریداری کنید که قیمت بسیار مناسبی را داشته باشد، گلدان پلاستیکی گلخانه ای که توسط هیراد پلاست عرضه می شود، می تواند به عنوان یکی از بهترین انتخاب ها در این زمینه باشد.

هیراد پلاست، ارائه دهنده بهترین گلدان های پلاستیکی ایران

همان طور که بارها در این مطلب به آن اشاره شد، انواع گلدان پلاستیکی گلخانه ای بسیاری وجود دارد که افراد می توانند با خریداری کردن آن‌ها گلخانه‌ های خود را بسیار جذاب کنند. این گلدان‌ها با قیمت بسیار عالی برای فروش توسط هیراد پلاس عرضه می شوند. شما می توانید با مراجعه به این فروشگاه اقدام به خرید انواع گلدان پلاستیکی گلخانه ای با قیمت بسیار مناسب کرده و محصول با کیفیتی را درب منزل خود تحویل بگیرید.

از این که هیراد پلاست را برای خرید گلدان پلاستیکی کشاورزی چهارگوش انتخاب می کنید، سپاسگزاریم و امیدواریم که بهترینها را در اختیار شما عزیزان قرار بدهیم. برای دریافت قیمت، تماس بگیرید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *