کارخانه کلمن جام ترموس تهران

کارخانه جام ترموس یکی از بهترین کارخانه های تولیدی انواع کلمن آب مختلف است که محصولاتش در دسته بندی استفاده خانگی و صنعتی قرار می گیرد. کارخانه این تولیدی در جاده قدیم قم قرار دارد و بسیاری از محصولات این تولیدی در تمامی شهرهای کشور ایران توسط هیراد پلاست عرضه می شود. شایان ذکر است که جام ترموس محصولات خود را به کشورهای همسایه نیز صادر کرده و خود را به عنوان یک صادر کننده نیز در کشور ایران معرفی می کند. در این مطلب همراه ما باشید تا به تمامی اطلاعات در رابطه با این کارخانه و محصولات آن بپردازیم.

کلمن جام ترموس

 

انواع کلمن جام ترموس

کارخانه جام ترموس تا به امروز توانسته انواع مختلفی از کلمن را تولید و روانه بازار کند. این دسته از کلمنها همانطور که گفته شد دارای استفاده صنعتی و خانگی هستند. در این بخش به معرفی انواع کلمنهای تولیدی کارخانه جام ترموس می پردازیم.

کلمن های مسافرتی بزرگ و کوچک

این دسته از کلمنها همان طور که از نامشان پیداست کاملا مناسب استفاده در مسافرت هستند. کلمنهای مسافرتی جام ترموس که به دو دسته بزرگ و کوچک تقسیم می شوند برای استفاده خانگی نیز مناسب هستند اما بسیاری از افراد به این دلیل آنها را در سفر استفاده می کنند زیرا فضای کمی را اشغال کرده و از سویی دیگر وزن کمی دارند و همچنین مهم ترین موضوع این است که در مدت زمان بالایی می توانند محتوای نوشیدنی خود را خنک نگهدارند.

کلمن های صنعتی

کلمنهای صنعتی معمولا برای استفاده در کارگاه ها و کارخانه ها ارائه می شوند اما بارها نیز شاهد حضور آنها در ورزشگاها و باشگاه های ورزشی نیز بودیم. این دسته از کلمنها به دلیل این که حجم زیادی را در خود جای می دهند به عنوان یکی از بهترین محصولات تولیدی کارخانه جام ترموس معرفی می شوند.

کلمن های حمل دارو

این دسته از کلمنها علاوه بر استفاده کاری، استفاده شخصی نیز برای خود دارند. به این صورت که افراد می توانند در سفر از آنها استفاده کنند یا داروخانه ها برای نگهداری از داروها نیز از این دسته از کلمنها استفاده کنند. کلمنهای حمل دارو به عنوان یک محصول پزشکی معرفی می شوند.

کلمن های یخچالی

آخرین محصول تولیدی توسط شرکت جام ترموس نیز کلمنهای یخچالی هستند که افراد می توانند با استفاده از آنها علاوه بر حمل نوشیدنی به حمل مواد غذایی نیز بپردازند. کلمنهای یخچالی را می توانید به راحتی از طریق فروشگاه اینترنتی هیراد پلاست با بهترین قیمت خریداری کنید.

کلمن جام ترموس

 

کلمن جام ترموس ظرفیت 10 لیتر

کلمنهای 10 لیتری جام ترموس به عنوان کلمن صنعتی و کلمن خانگی مورد استفاده قرار می گیرد. این دسته از کلمنها می توانند زمان زیادی را به نگهداری از نوشیدنی در حالت خنک بپردازند. مصرف آب از یک بطری پلاستیکی به معنای بلعیدن ذرات ریز پلاستیکی است که سپس به بدن ختم شده و باعث بیماری می شود. همه چیز به کیفیت پلاستیکی که بطری از آن ساخته شده بستگی دارد و به خصوص اگر در معرض دمای بالا قرار گیرد. با این حال کلمنهای تولیدی توسط کارخانه جام ترموس از موادی تهیه شده اند که به این راحتی تجزیه نمی شود و به راحتی دماهای بالا و پایین را تحمل می کند.

در انتها نیز بطریهای پلاستیکی یا انواع بسته بندیهای پلاستیکی که به عنوان یخچال سیار معرفی می شوند یا حتی ظروف پلاستیکی، بهترین ماده برای نگهداری غذا یا نوشیدنی و حتی کمتر برای گرم کردن مجدد آنها در مایکروویو نیست. اما کلمنهای پلاستیکی جام ترموس بهترین ماده برای خنک نگه داشتن نوشیدنیها و نگهداری آنها در زمانهای طولانی مدت بدون نگرانی است. شما می توانید این دسته از کلمنها را از طریق فروشگاه اینترنتی هیراد پلاست با بهترین قیمت خریداری کنید و در محل مورد نظر خود تحویل بگیرید.

کلمن جام ترموس

 

قیمت کلمن جام ترموس

کلمنهای تولیدی توسط کارخانه جام ترموس به دلیل این که صفر تا صد کار در کشور ایران انجام می شود، قیمت بسیار مناسبی دارند. با این که پلاستیک ماده ای است که تجزیه نمی شود و استفاده مجدد از آن می تواند خطرناک باشد اما بسیاری از افراد سالانه بودجه بسیاری را برای خرید انواع بطریهای پلاستیکی کرده و با این کار جان خود و خانواده خود را به خطر می اندازند. اما با انتخاب هیراد پلاست کلمن جام ترموس با قیمتی بسیار مناسب تنها برای یک بار خریداری می کنید.

علت اصلی این که چرا هیراد پلاست کلمنهای خود را با قیمتی بسیار مناسب ارائه می دهد این است که این فروشگاه به دلیل این که واسطه ها را در این بین حذف کرده است توانسته هزینه خرید کلمن را برای تمامی افراد بسیار مناسب ارائه دهد. از این رو، تمامی افراد می توانند با هر مقدار بودجه ای که برای خود به همراه دارند اقدام به خرید کلمن جام ترموس کنند. هیراد پلاست با این کار توانسته مشتریان را همواره راضی و خوشنود از خرید خود نگهدارد.

کلمن جام ترموس

کارخانه کلمن جام ترموس

کارخانه کلمن جام ترموس تا به امروز توانسته در زمینه تولید انواع کلمن با استفاده های مختلف به خوبی بدرخشد و بخش عظیمی از بازار را مختص به محصولات خود دهد. همین موضوع باعث شده تا تمامی افراد بتوانند به راحتی کلمنهایی را برای خود خریداری کنند که قیمت بسیار مناسبی را برای خود به همراه دارند و همچنین کیفیت بسیار زیادی را نیز برای افراد ارائه می دهند. شما می توانید به راحتی محصولات کارخامه کلمن جام ترموس را از طریق هیراد پلاست خریداری کنید. اگر برایتان سوال پیش آمده که چه چیزی جام ترموس را تا این اندازه مطرح کرده است، باید بگوییم که مواد اولیه بی نظیری که این کارخانه برای تولید کلمنهای خود استفاده می کند باعث شده تا تمامی افراد این تولیدی را به عنوان یک تولیدی بی نظیر معرفی کنند.

اگر شما نیز قصد دارید برای محل کار خود یا برای سفر خود اقدام به خرید یک کلمن با کیفیت بی نظیر کنید، می توانید از طریق فروشگاه اینترنتی هیراد پلاست اقدام به خرید کلمنهای کارخانه جام ترموس کرده و سپس آنها را در محل مورد نظر خود دریافت کنید. با انتخاب هیراد پلاست در زمان و همچنین بودجه خود صرفه جویی بسیاری را به همراه دارید.

کلمن جام ترموس

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما