قیمت گلدان پلاستیکی برای گلخانه

قیمت گلدان پلاستیکی

قیمت گلدان پلاستیکی گلخانه بر اساس نوع گلدان تعیین می گردد چرا که میزان رطوبت موجود در گلخانه و همچنین عوامل دیگری همچون خاک، درجه حرارت و نوع گیاه هم بر آن تأثیرگذار هستند.

برای تهیه و خرید گلدان پلاستیکی جهت مصرف در گلخانه اطلاع از قیمت ها امری لازم و ضروری است. اما پیش از بحث در مورد قیمت لازم است با انواع گلدان پلاستیکی گلخانه آشنا شویم.

فروش گلدان پلاستیکی

انواع گلدان پلاستیکی گلخانه ای

گلدان پلاستیکی از جمله مهم ترین تجهیزات برای کشت و پرورش گیاه در گلخانه است. گلدان های پلاستیکی گلخانه در انواع مدل ها و سایزهای مختلف تولید می شوند چرا که هر گیاهی نیازمند گلدانی خاص با اندازه ای مشخص است تا شرایط لازم برای رشد گیاه در آن فراهم گردد.

[box type=”info” align=”” class=”” width=””]فروش فقط به صورت عمده انجام می شود و ثبت سفارش کمتر از 10 کارتن پذیرفته نمی شود.[/box]

در نتیجه پرورش دهندگان گل و گیاه برای توسعه کار خود در گلخانه ها نیازمند خرید انواع گلدان پلاستیکی هستند.

بدین منظور گلدان پلاستیکی گلخانه ای در انواع مدل های مختلف با کاربری های متفاوت تولید می شوند، مانند:

  1. گلدان مثلثی
  2. گلدان لبه دالبری
  3. گلدان دیواری
  4. گلدان خورجینی
  5. گلدان دو قلو
  6. گلدان پایه دار و …

قیمت گلدان پلاستیکی

قیمت گلدان پلاستیکی

خرید انواع گلدان پلاستیکی برای گلخانه به صورت یکجا و عمده بسیار به صرفه تر است. در این صورت قیمت گلدان پلاستیکی کاهش پیدا کرده و مشتری می تواند از تخفیف خوبی بهره مند شود. اما برخی عوامل در تعیین قیمت گلدان پلاستیکی تأثیرگذار هستند، برای مثال:

  • سایز گلدان
  • جنس و ضخامت گلدان
  • مدل گلدان
  • و …

برای اطلاع از قیمت گلدان پلاستیکی گلخانه می توانید از طریق مراجعه به سایت اینترنتی شرکت هیراد پلاست اقدام کنید. در این سایت می توان انواع گلدان های پلاستیکی را در رنگ های مختلف و شاد خریداری کرد.

 

منبع: هیراد پلاسکو

منبع: قیمت گلدان پلاستیکی برای گلخانه

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *