قیمت خرید میز پلاستیکی طرح طاووسی


میز های پلاستیکی جزء یکی از وسایلی می باشد که همیشه در همه جا  مورد استفاده قرار می گیرد. این میز ها سایز ها و اندازه های مختلفی دارند و در مکان ها ها و مراسم های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند. میز های پلاستیکی انواع مختلفی دارند و در بسته بندی های پایه کوتاه و پایه بلند و پایه متوسط طبقه بندی می شوند.

قیمت خرید میز پلاستیکی طرح طاووسی در تمامی رنج های مختلفی با توجه به بودجه های مختلف وجود دارد و در تمامی قیمت ها و مدل های مختلفی وجود دارد.

میز پلاستیکی طرح طاووسی

کیفیت میز پلاستیکی طرح طاووسی

میز پلاستیکی طرح طاووسی

کیفیت میز پلاستیکی در انواع مختلفی می باشد. میز پلاستیکی ساده و میز های پلاستیکی طرح دار جزء پر فروش ترین میز های پلاستیکی می باشد. میز ها با توجه به نوع نیاز های مردم خریداری می شود و با توجه به کاربرد شان پایه های مختلفی دارند.

میز پلاستیکی ناهارخوری پایه بلند دارای چهار عدد پایه به صورت معکب مستطیل هستند و در چهار طرف میز قرار گرفته اند. این پایه ها ساده هستند و هیچ گونه طرحی روی آن ها وجود ندارد. سطح میز ها ممکن است ساده و یا طرح دار باشند. طرح های روی سطح میز ها می تواند به صورت خط های اریب، راه راه های کج و یا مربع های کوچک باشد. این میز ها برای صرف غذا وقرار دادن وسایل خاص روی خود مورد استفاده قرار می گیرند. میز های پایه کوتاه معمولا دو الی سه عدد پایه دارند و در دو طرف و یا سه طرف میز ها قرار گرفته است. جنس پایه های میز پایه بلند از میز های پایه کوتاه محکم تر است زیرا اندازه این میز ها بلند است و فشار زیادی به پایه ها وارد می شود و باید حنس محکم و مرغوبی داشته باشند. میز پلاستیکی پایه بلند از جنس پلاستیک های فشرده است و در دوازده رنگ قابل فروش است.

مراکز فروش میز پلاستیکی طرح طاووسی

میز پلاستیکی طرح طاووسی

مراکز فروش میز پراستیکی طرح طاووسی،انواع میز ها را در سایز ها و رنگ های مختلفی ارائه می کند. قیمت نهایی میز های پلاستیکی ناهار خوری به عوامل مختلفی بستگی دار‌د. اولین و مهم ترین عامل اندازه میز ها می باشد که به هر میزانی بزرگ تر باشند و پایه های بلند تری داشته باشند، گران تر از میز های کوچک و پایه کوتاه هستند.

عامل دیگر ساده بودن و یا طرح دار بودن آن ها می باشد. اگر میز های پلاستیکی ساده باشند و فاقد هر گونه طرحی باشند، فیمت کمتری نسبت به میز های پر طرح و نقش و پایه بلند دارند. خریداران و متقاضیان می توانند انواع میز های پلاستیکی را در اندازه ها و رنگ های مختلف از فروشگاه میز های پلاستکی ناصر خریداری نمایند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *