فروش انواع گلدان پلاستیکی حیاط

گلدان پلاستیکی به عنوان بهترین محصول جهت نگهداری گیاهان در خانه و حیاط مورد استفاده قرار می گیرد و فروش آن در انواع مدلهای مختلف انجام می شود.

این دسته از گلدانها به عنوان یک محصول پرکاربرد معرقی می شوند، زیرا تمامی افراد می توانند آن را خریداری کرده و هر نوع گیاهی که مد نظرشان است علی الخصوص گیاهانی که احتیاج به آب فراوان دارند را نگهداری کنند.

هیراد پلاست نیز تا به امروز توانسته به خوبی در این زمینه فعالیت داشته باشد و گلدانهای بسیار باکیفیتی را تولید و روانه بازار کند.

در این مطلب همراه ما باشید تا در کنار یکدیگر به تمام اطلاعات در رابطه با فروش انواع گلدان پلاستیکی حیاط بپردازیم.

گلدان پلاستیکی حیاط

 

انواع گلدان پلاستیکی حیاط

گلدان پلاستیکی حیاط عرضه شده توسط فروشگاه اینترنتی هیراد پلاست در انواع مختلفی ارائه می شود و هر کدام نیز طرفداران مخصوص به خود را دارد.

این دسته از گلدانها که بیشتر مورد استفاده در حیاط خانه ها هستند می توانند به عنوان یک محصول با کیفیت معرفی شده که بستر بسیار خوبی برای تمامی گیاهان هستند؛ در این قسمت به معرفی انواع گلدان پلاستیکی حیاط می پردازیم:

گلدان پلاستیکی دیواری:

این دسته از گلدانها مخصوص دیوار طراحی و تولید شده اند؛ به همین دلیل وزن کلی آنها بسیار پایین تر از وزن تمامی گلدانها است و به هنگام قرارگیری گیاه در آنها نیز وزن بالایی ندارند.

گلدان پلاستیکی دیواری قسمتی را برای اتصال به دیوار دارد؛ این دسته از گلدانها می توانند به عنوان یک گزینه عالی برای تزئین کردن دیوارهای حیاط خانه شما معرفی شوند.

گلدان پلاستیکی نرده ای دو طرفه:

گلدان پلاستیکی نرده ای دو طرفه به گونه ای طراحی شده است تا روی نرده قرار گیرد و زیبایی بسیاری را برای آن به همراه داشته باشد؛ گلدان پلاستیکی نرده ای دو طرفه دارای سطح اتکایی در وسط گلدان است که باعث نگهداری آن روی نرده ها می شود.

با ریخته شدن خاک در این گلدانها، گلدان سنگین شده و ثابت روی نرده باقی می ماند.

گلدان پلاستیکی حیاط

گلدان پلاستیکی پایه دار:

گلدان پلاستیکی پایه دار به عنوان دسته دیگری از گلدان پلاستیکی حیاط بسیار مورد استفاده قرار می گیرد چون در رنگها و طرحهای بسیار جذابی تولید شده و می تواند گیاهان بسیار زیادی را در خود جای دهد.

می توانید از گلدان پلاستیکی پایه دار برای کاشت گیاهان رونده مانند برگ لوبیاییها استفاده کنید و دیوار حیاط خود را زیبا سازی کنید.

گلدان پلاستیکی حیاط

گلدان پلاستیکی حیاط به همراه زیر گلدانی:

این دسته از گلدانها می توانند ترکیبی از گلدان پلاستیکی سیاه و رنگی باشند که به همراه زیر گلدانی مخصوص خود در انواع سایزهای مختلف تولید و روانه بازار شده اند.

شما می توانید به راحتی آنها را از طریق فروشگاه اینترنتی هیراد پلاست خریداری کرده و در محل مورد نظر خود دریافت کنید.

 

گلدان پلاستیکی حیاط سطلی

گلدان پلاستیکی حیاط سطلی برای کاشت گیاهانی مانند نهال مورد استفاده قرار می گیرد.

نام سطل برای این دسته از گلدانها به علت بزرگ بودن گلدان به آنها ارائه شده است.

بزرگترین سایزهای گلدان پلاستیکی سطلی با نام گلدان پلاستیکی نیم زباله و گلدان پلاستیکی زباله در بازار عرضه می شود.

گلدان پلاستیکی حیاط

فروش انواع گلدان پلاستیکی دیواری حیاط

گلدان پلاستیکی دیواری مخصوص حیاط و بالکن یکی از شیک ترین انواع مدلهای گلدان پلاستیکی است که در بازار به فروش می رسد.

گلدان پلاستیکی دیواری حیاط با رنگهای مختلفی در بازار عرضه می شود که شامل اخرایی، زرد، سبز، بنفش، قرمز، آبی و غیره است.

مجموعه هیراد پلاست فروش گلدان پلاستیکی دیواری حیاط را با قیمت عمده برای شما مشتریان عزیز انجام می دهد.

گلدان پلاستیکی حیاط

گلدان پلاستیکی حیاطی بزرگ

مانند سایر انواع گلدانهای گل، گلدان پلاستیکی حیاطی هم با سایز بزرگ تولید می شود که دارای مزایا متعددی است.

  1. اول اینکه گلدان پلاستیکی معمولا بسیار محکم و انعطاف پذیر است اما اگر آسیب ببیند تعویض آنها ارزان است؛ گلدان پلاستیکی برخلاف گلدان سفالی تا حدی انعطاف پذیر است اما گلدانهای پلاستیکی نیز در معرض ترک خوردن هستند.
  2. گلدان پلاستیکی ممکن است بشکند اما باغبان معمولا نیازی به هزینه زیادی برای تعویض آنها ندارد چرا که گلدان پلاستیکی ارزان قیمت است و باغبانها با بودجه محدود معمولا گلدان پلاستیکی را ترجیح می دهند.
  3. گلدان پلاستیکی را نیز می توان در طیف گسترده ای از رنگها و سبکها یافت که تقریبا با هر نوع دکوراسیونی مطابقت دارد و بسیار سبک وزن است؛ با این حال این نوع گلدان به اندازه گلدانهای سفالی متخلخل نیست که می تواند باعث حفظ آب اضافی آنها شود که برای گیاهانی که به آب نیاز بسیاری دارند مناسب است.
  4. یکی دیگر از بزرگترین مزایای گلدان پلاستیکی استحکام آن است؛ پلاستیک عموما ماده ای بسیار محکم و بادوام است و گلدانهای ساخته شده از این ماده کمتر از گلدانهای سفالی شکسته می شود.
  5. یکی دیگر از مزایای مهم گلدان پلاستیکی وزن آنها است؛ از آنجایی که پلاستیک ماده ای بسیار سبک تر از خاک رس یا فلز است، گلدانهای پلاستیکی بسیار سبک هستند بطوریکه وزن این گلدانها اغلب جابجایی گیاهان را در صورت نیاز آسان می کند. برخی از باغبانان ممکن است حتی نتوانند یک گلدان بزرگ سفالی پر از خاک را بلند کنند، اما می توانند با خرید گلدان پلاستیکی حیاط بزرگ از طریق هیراد پلاست به راحتی گلدانهای خود را جابجا کنند.

گلدان پلاستیکی حیاط

 

فروش گلدان پلاستیکی حیاط

گلدان پلاستیکی حیاط نیز تقریبا در هر رنگ و سبکی به فروش می رسد؛ به عنوان مثال، برخی ممکن است رنگهای روشن داشته باشند، در حالی که برخی دیگر ممکن است به گونه ای قالب بندی شوند که شبیه گلدانهای تزئینی فلزی یا سرامیکی باشند.

این گستره وسیع انتخاب باعث می شود باغبان به راحتی گلدانی را انتخاب کند که با دکور آنها مطابقت داشته باشد.

بر خلاف گلدانهای سفالی، گلدانهای پلاستیکی متخلخل نیستند؛ یعنی به جای اینکه آب از ته و کناره های گلدان خارج شود، می تواند در آنجا گیر کند.

تجمع بیش از حد آب در گلدان اغلب به ریشه های گیاه آسیب می رساند؛ پس به عنوان یک قاعده کلی باغبان باید اطمینان حاصل کند که گلدانهای پلاستیکی استفاده کند که دارای سوراخهای زهکشی کافی در کف هستند تا آب از آن خارج شود.

شما می توانید به راحتی از طریق فروشگاه هیراد پلاست نسبت به خرید انواع گلدان پلاستیکی حیاط اقدام کرده و سپس آنها را در محل مورد نظر خود تحویل بگیرید.

انتخاب هیراد پلاست برای خرید انواع گلدان پلاستیکی حیط بسیار مناسب است؛ این عرضه کننده با حذف واسطه ها توانسته گلدانهایی را در اختیار افراد قرار دهد که قیمت بسیار مناسبی دارند و از این رو تمامی افراد با هر مقدار بودجه می توانند نسبت به خرید انواع گلدان پلاستیکی از طریق فروشگاه هیراد پلاست اقدام کنند.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما