مشاوره و سفارش

انواع لوازم پلاستیکی

میز پلاستیکی
صندلی پلاستیکی
چهارپایه پلاستیکی
لوازم خانگی پلاستیکی
انواع گلدان پلاستیکی

98+
IMG_20171223_083252

هیراد پلاست

این گـروه با داشتن تیمی جوان و پر انرژی در مسیر بازاریابی های مدرن ملی و بین المللی فـعـالیت می نماید و در حال حاضر با توجه به زمینه کاری خود، توانسته با انواع برندهای مطرح و شناخته شده همکاری های خود را آغاز نماید. با توجه به عرصه های گسترده فعالیتی بازرگانی هیراد پلاست، این امکان نیز فـراهـم شده است که بتوان در مسـیر تأمین کلیه محصولات مورد نیاز تاجران جهت فروش در بازارهای کشورهای همسایه همکاری نمود و بتوانیم تعاملات بیشتری را با فعالان اقـتصادی در این حـوزه داشـته باشیم.

انواع میز و صندلی و وسایل پلاستیکی

توانایی های لازم در صادرات محصولات پلاستیکی سبب شده تا بتوانیم با همکاری گروهی جوان و علاقه مند، رشد گسترده ای به بازار پلاستیک ایران داده و بتوان موقعیت های شغلی جدیدی را فراهم نمود.این مسئله با توجه به وضعیت کنونی اقتصاد در کشور و حتی جهان، به عنوان یکی از مهم ترین مزیت های این گروه محسوب می گردد.
برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق راه های ارتباطی موجود با ما در ارتباط باشید.

f3a312371e637d0cfc5bedba0d14ae6a.jpg

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
میز و صندلی پلاستیکی-سفارشیموجودتماس بگیرید
گلدان پلاستیکی-سفارشیموجودتماس بگیرید
چهارپایه پلاستیکی-سفارشیموجودتماس بگیرید
کلمن پلاستیکی-سفارشیموجودتماس بگیرید
لوازم خانگی پلاستیکی-سفارشیموجودتماس بگیرید
تخت استخر پلاستیکی-سفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش

درباره ما :

گروه بازرگانی هیراد پلاست در زمینه تولید و پخش انواع محصولات پلاستیکی همچون میز و صندلی پلاستیکی، چهارپایه پلاستیکی، گلدان پلاستیکی و لوازم خانگی پلاستیکی فعالیت می نماید. این مجموعه تلاش می کند مسیری هموار برای انجام معاملات تجاری در این حوزه برای بازارهـای داخـلـی و خـارجـی فـراهـم آورد. گروه بازرگانی هیراد پلاست در زمینه محصولات پلاستیکی و حوزه های مربوط به آن فعال می باشد و قادر است کالاهای زیر را تأمین و جوابگوی مشتریان و تاجران این حوزه باشد.

مدیر مجموعه هیراد پلاست

مریم جوادی زاده

Call Now Buttonتماس بگیرید